Монітор Philips 34B2U3600C/00 (34B2U3600C/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 344177
Є на складі
Philips
Philips
Призначення продукту: Для гравців; Діагональ екрана: 34"; Матриця: Матова; Тип матриці: LED, VA; Тип екрана: Изогнутий; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 3440x1440 (UWQHD); Формат зображення: 21 x 9; Частота оновлення екрана: 160 Гц; Відтворення кольорового простору: SRGB: 120%
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 34
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440 (UWQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 21:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для гравців
Діагональ екрану: 34"
Матриця: Матова
Тип матриці: LED, VA
Тип екрану: Вигнутий
Безрамковий монітор: Так
Формат зображення: 21 x 9
Частота оновлення екрану: 160 Гц
Відтворення кольорового простору: SRGB
Кількість відображуваних кольорів: 1,07 мільярда
HDR: Дисплей сертифікований HDR 400
Час реакції: 4 мс
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація
Розмір пікселя: 0,231 х 0,231 мм
Статичний контраст: 3500 x 1
Динамічний контраст: 50 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 1.4 - 1 шт.; HDMI 2.0 - 1 шт.; RJ-45 (LAN) - 1 шт.; USB Type-C - 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміка: 2x5Вт
Обертальний екран: ні
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (Висота): 180мм
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~30 градусів (назад)
Регулювання кута повороту: Так
Можливість кріплення на стіну - VESA: VESA-100x100 мм
Енергетичний клас: Д
Споживана потужність під час роботи: 28 дюймів
Споживана потужність в режимі очікування: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 807мм
Висота (з підставкою): 575мм
Глибина (з підставкою): 287мм
Вага: 10,4 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...