Монітор Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 318244
Уточнити наявність
Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Philips 24E1N1100A/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Широкоформатний, Для дому та офісу, Безрамковий; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG MPRT); Яскравість: 250 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 24
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: великий -формат, безкаркасний, домашній та офіс
Діагональний дисплей: 23.8 "
Тип матриці: IPS
Резолюція: 1920 x 1080
Оновлення екрана: 100 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матриця відповіді: 4 мс (GTG), 1 мс (MPRT)
Динамічний контраст: Мега
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 527,04 мм
Висота видимої зони: 296,46 мм
Технології вдосконалення: гра SmartImage, низький синій світло, без флікера
Інтерфейси та з'єднання: 1 х 3,5 мм міні-джейк, 1 x vga, 1 x neadphone, 1 x hdmi
Споживання електроенергії в режимі роботи: 14,5 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Коригування регулювання: коригування схильності
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +20 °
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 2 Вт
Особливості: Кенсінгтонський замок гніздо
Розміри з підставкою: 542 x 417 x 180 мм
Розміри без стенду: 542 x 316 x 45 мм
Вага без упаковки: 2,57 кг
Вага упаковки: 4,68 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...