Монітор Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 315356
Є на складі
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips 27E1N1100A/00 (UA)
Philips
Philips
Тип монітора: Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG) MPRT); Яскравість: 250 кд/м2
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Тип монітора: великий -формат, безкаркасний, домашній та офіс
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Резолюція: 1920 x 1080
Оновлення екрана: 100 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матриця відповіді: 4 мс (GTG), 1 мс (MPRT)
Динамічний контраст: Мега
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Ширина видимої зони: 597,88 мм
Висота видимої зони: 336,31 мм
Технології вдосконалення: Без мерехтіння, низький синій світло, гра в смарт
Технології синхронізації: AMD Freesync
Інтерфейси та з'єднання: 1 х 3,5 мм міні-джейк, 1 х Hdmi, 1 x vga, 1 x neadphone
Споживання електроенергії в режимі роботи: 18,8 Вт
Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Коригування регулювання: коригування схильності
Налаштування нахилу: -5 ° ~ +20 °
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: 2 х 2 Вт
Особливості: Кенсінгтонський замок гніздо
Розміри з підставкою: 617 x 457 x 211 мм
Розміри без стенду: 617 х 357 х 46 мм
Вага без упаковки: 4 кг
Вага упаковки: 6,62 кг
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота оновлення...