Монітор Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 321197
Є на складі
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips 32E1N3100LA/00 (UA)
Philips
Philips
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 75 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG) MPRT); Яскравість: 300 кд/м2; Контрастність статична: 3000:1
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 32
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Діагональний дисплей: 31.5 "
Тип матриці: MVA
Резолюція: 1920 x 1080
Оновлення екрана: 75 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матриця відповіді: 4 мс (GTG), 1 мс (MPRT)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології вдосконалення: режим низького блаки
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Споживання електроенергії в режимі роботи: 30,5 Вт
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: так
Вага без упаковки: 7,5 кг
Колір: Чорний
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота...
Тип пристрою: монітор; Призначення: для дому та офісу; Діагональ екрану: 27"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна...
Тип пристрою: монітор; Призначення: для ігор; Діагональ екрану: 31.5"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: Fast VA; Вигнутий екран: є 1500R;...
Тип пристрою: монітор; Діагональ екрану: 15.6"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна здатність: 1920x1080 (Full HD);...