Монітор Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 321194
Є на складі
Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Philips 27E1N1800A/00 (UA)
Philips
Philips
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 4мс (GtG); 350 кд/м2; Контрастність статична: 1000:1
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160 (UHD 4K)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів <100 Гц
Всі характеристики
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 3840 x 2160
Оновлення екрана: 60 ​​Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 4 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 1,07 мільярда
Технології вдосконалення: HDR 10, режим низького блаки
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в стовпцях: так
Вага без упаковки: 4,35 кг
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час...
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове;...
Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 75 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове;...
Тип монітора: Для відеомонтажу, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота...
Тип пристрою: монітор; Призначення: для дому та офісу; Діагональ екрану: 27"; Покриття екрану: Матове; Підтримка сторін: 16:9; Тип матриці: IPS; Рекомендована роздільна...
Переглянуті товари
Тип накопичувача: внутрішній; Об'єм пам'яті: 2 TB; Тип флеш-пам'яті: 3D TLC; Форм-фактор: 2.5"; Інтерфейс підключення: SATA III (6Gb / s); Швидкість читання: 520 Mb / s; Швидкість запису: 450...
Новинка
Тип: настінне кріплення; Сумісний із моделями: EB-735Fi; EB-725Wi; EB-1485Fi; Колір: сріблястий; Ширина: 580 мм; Висота: 130 мм; Довжина: 130 мм; Вага: 2.10 кг
Уточнити наявність
Тип: звичайний; Об'єм: 1.7 л; Потужність: 2200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Тип нагрівального елемента: прихований (диск); Індикатор рівня води: зовнішній; Кришка:...
Основа: Гумове / Розміри: 280 x 195 мм / Особливості: Ігрові / Тип поверхні: Speed ​​ / Товщина: 2.5 мм / Колір: Black
Розміри робочої поверхні: 279 x 174 мм; Роздільна здатність: 5080 lpi; Чутливість до нахилу: ± 60 °; Кількість рівнів тиску пера: 8192; Підтримка ОС: Windows 7, MacOS 10.12, Android 6.0 and later;...