Монітор Philips 27M2N8500/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 329443
Є на складі
Philips 27M2N8500/00 (UA)
Philips 27M2N8500/00 (UA)
Philips 27M2N8500/00 (UA)
Philips 27M2N8500/00 (UA)
Philips 27M2N8500/00 (UA)
Philips 27M2N8500/00 (UA)
Philips 27M2N8500/00 (UA)
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці OLED
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Екранна діагональ, дюйм: 26,5
Тип РК-матриці: QD-oled
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, бали: 2560x1440
Час реакції, MS: 0,03
Максимальна яскравість, CD/M?: 250 (450 HDR)
HDR: Так
Кольорова гама SRGB, %: 147,5
Кольорова гама Adobergb, %: 118
Колірна гамма DCI-P3, %: 98,5
Глибина кольору: 10 бітів
Скріншот: антирефлектив
Частота оновлення, Гц: 360
DisplayPort: Так
HDMI: + (2x)
Мультимедійні інструменти: аудіовинук, динаміки (2 х 5 Вт)
USB -концентратор: + (2xUSB 3.2)
Регулювання підставки в висоті (діапазон регулювання, мм): + (130)
Адаптивна синхронізація: Адаптивна синхронізація
Flickker: Так
Споживання електроенергії, W: 83.7
Моніторинг типу живлення: побудований -in
Розміри, мм: 609.3 x 513.7 x 274.5
Вага, кг: 7,35
Підтримка vesa furining: + (VESA 100)
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Для програміста, Безрамковий, Для дому та офісу, Широкоформатний; Діагональ дисплея: 24.1"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність:...
Тип монітора: Геймерський, Безрамковий; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін:...