Телевізор Philips 32PHS6000/12 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358330
Є на складі
Philips 32PHS6000/12 (UA)
Philips 32PHS6000/12 (UA)
Philips 32PHS6000/12 (UA)
Philips 32PHS6000/12 (UA)
Philips
Philips
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 100x100 / T2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 715x432x83 / Габарити з підставкою, мм: 715x448x205 / Вага: 3,5 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Ambilight
Колір рамки Чорний
Операційна система Titan OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ екрану: 32"
Роздільна здатність: 1366 x 768 (WXGA)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Технологія підсвічування: LED
Тип підсвічування: Direct LED
Колір рамки: чорний
Частота розгортки: 60 Гц
HDR: є (HDR10, HLG)
Процесор обробки зображення: Pixel Plus HD
Технології, що покращують зображення: ECO, Crystal Clear, Pixel Plus HD
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Сумарна потужність динаміків: 12 Вт
Smart TV: є
Операційна система: Titan
Бездротові комунікації: Wi-Fi
Вбудовані тюнери: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, аналоговий
Управління: голосом
Функції: телетекст, HbbTV (контент інтернет-сторінок + ТВ сигнал), HDMI-CEC
Стандарт кріплення VESA: 100 x 100
Роз'єми: USB, HDMI 1.4, LAN (Ethernet), оптичний (цифровий)
Кількість USB роз'ємів: 2 шт
Кількість HDMI 1.4 роз'ємів: 3
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Оперативна пам'ять: 1.5 ГБ
Габарити без підставки (ШхВхГ): 715 x 432 x 83 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 715 x 448 x 205 мм
Вага без підставки: 3.45 кг
Вага з підставкою: 3.5 кг
Клас енергоефективності: G
Є на складі
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розпродаж
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...