Монітор Philips 27B2U4601/00 (27B2U4601/00) EU
Залишити відгук
Код товару: 353917
Є на складі
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашнього офісу)
Розмір екрану: 27"
Тип матриці: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Колірний обхват: SRGB x 125%
Кількість кольорів: 16,7 млн
Час відгуку: 4 мс
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: Adaptive-Sync
Розмір точки: 0,233 x 0,233 мм
Яскравість: 350 кд/м²
Статична контрастність: 1500 x 1
Динамічна контрастність: 50 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 1 шт.; DisplayPort 1.4 - 1 шт.; USB Type-C (з DisplayPort та живленням) - 1 шт.
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: Так
Потужність динаміків: 2 x 2 Вт
Поворот екрану: Так
Регулювання висоти: Так
Діапазон регулювання висоти: 150 мм
Регулювання нахилу (Tilt): Так
Діапазон регулювання нахилу (Tilt): ~5 градусів (вперед/вниз); ~30 градусів (назад)
Регулювання повороту (поворот): Так
Можна кріпити на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Енергоспоживання під час роботи: 19 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: 0,3 Вт
Колір: Сірий
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 543 мм
Глибина (з підставкою): 235 мм
Вага: 7,1 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 27"; Тип матриці: LED, IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (FullHD);...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 31,5"; Покриття екрану: Матовий; Тип екрану: LED, Fast IPS; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна...
Переглянуті товари
Розміри робочої поверхні: 51×102 мм; Роздільна здатність: 5080 lpi; Перо: PW100; Чутливість до нахилу: ± 60 °; Кількість рівнів тиску пера: 8192; Підтримка ОС: Windows® Windows® 2000, XP або...