Монітор Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 355334
Є на складі
Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Ремонт
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 2560 x 1440
Співвідношення сторін: 16
Підсвітка: WLED
Покриття: матове
Час відгуку матриці: 4мс (GtG)
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Технології покращення зображення: SoftBlue
Технології синхронізації: Adaptive-Sync
Вбудовані колонки: є
Вага без упаковки: 6.23 кг
Колір: чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
; Діагональ дисплея: 28.2"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2560; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 3:2; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Уточнити наявність
Сімейство процесора: Intel Core i7; Тип сокету: s1700; Кількість ядер: 12; Кількість потоків: 20; Базова тактова частота: 3.6 GHz; Максимальна тактова частота: 5.0 GHz; Теплопакет (TDP):...
Бренд: Sony; Лінійка: Alpha A6000; Категорія фотоапарата: Бездзеркальний фотоапарат; Розмір: 23,5 x15, 6 мм; Кількість мегапікселів: 24,2; Максимальний розмір кадру: 6000 х 4000;...
Новинка
Дисплей: 6.3" / OLED (2856x1280 пікселів) / Процесор: Google Tensor G5 / Оперативна пам'ять: 16 Гб / Вбудована пам'ять: 256 Гб / microSD - немає / Камера: 50+48+48Мп + фронтальна 42Мп / Акумулятор: 4870...
Дисплей: 6.78" / Amoled (2780x1264 пікселів) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Elite + Adreno 830 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 256 Гб / microSD - ні / Камера: 50+8+2Мп + фронт 16Мп / Батарея: 6100...