Монітор Philips 27E1N1200A/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348358
Є на складі
Philips 27E1N1200A/00 (UA)
Philips 27E1N1200A/00 (UA)
Philips 27E1N1200A/00 (UA)
Philips 27E1N1200A/00 (UA)
Philips 27E1N1200A/00 (UA)
Philips 27E1N1200A/00 (UA)
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Діагональ екрану, дюймів: 27
Тип ЖК-матриці: IPS
Формат зображення: 16
Крок точок, мм: 0,31
Час реакції, мс: 1
Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість, кд/м²: 300
Кольорова гамма sRGB, %: 104
Кольорова гамма AdobeRGB, %: 81,2
Кольорова гамма DCI-P3, %: 79,9
Покриття екрану: антивідблискове
Частота оновлення, Гц: 120
HDMI: є
VGA (D-sub): є
Засоби мультимедіа: аудіовихід, аудіовхід, динаміки (2 x 2 Вт)
Вбудовані динаміки, Вт: 2x2
Адаптивна синхронізація: Adaptive Sync
Flicker-Free: є
Споживана потужність, Вт: 20
Тип блоку живлення монітора: вбудований
Розміри, мм: 614x457x211
Вага, кг: 3,97
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Примітки: режим LowBlue
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Форма бойлера: прямокутна; Тип установки: настінний; Установка: горизонтальна; Підводка: нижня; Тип управління: механічне; Потужність: 1200 Вт; Обсяг: 15 л; Кількість...
Дисплей: 6.83" / LTPO Amoled (2800x1272 точок) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Elite + Adreno 830 / Оперативна пам'ять: 16 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - немає / Камера: 50+8Мп + фронтальна 16Мп / ...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Для дому та офісу, Безрамковий; Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60...
LED-телевізор / Діагональ 85" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор материнської плати: MicroATX / ITX; Товщина металу: 0,6 мм; Слоти карт розширення: 4; USB 2.0: 1; Аудіо роз'єми: 1; Потужність блоку живлення без блоку...
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / ITX; Товщина металу: 0,6 мм; Слоти карт розширення: 7; USB 2.0: 1; Аудіо роз'єми: 1; Потужність блоку живлення без...