Монітор Philips 27M2C5201L/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 329252
Є на складі
Philips 27M2C5201L/00 (UA)
Philips 27M2C5201L/00 (UA)
Philips 27M2C5201L/00 (UA)
Philips 27M2C5201L/00 (UA)
Philips 27M2C5201L/00 (UA)
Philips
Philips
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час відгуку матриці: 1мс (GtG); 300 кд/м2; статична: 3000:1
Ремонт
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Всі характеристики
Діагональний дисплей: 27 "
Тип матриці: MVA
Резолюція: 1920 x 1080
Оновлення екрана: 180 Гц
Коефіцієнт вечірок: 16
Освітлення: Wled
Покриття: матовий
Матрична відповідь: 1 мс (GTG)
Перегляд кутів (Horizon/Vertic.): 178/178
Максимальна кількість кольорів: 16,7 млн.
Технології вдосконалення: HDR 10, низький вхідний відставання, режим низького рівня
Технології синхронізації: адаптивна синхронізація
Споживання електроенергії в режимі роботи: 20,8 Вт
Веса: 100х100 мм
Побудовані -в доповідачах: Ні
Вага без упаковки: 4,81 кг
Колір: Білий
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час...
Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 100 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Діагональ дисплея: 32"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Переглянуті товари
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 26.5"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота...