Монітор Philips 27B2U3601/00 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348494
Є на складі
Philips 27B2U3601/00 (UA)
Philips 27B2U3601/00 (UA)
Philips 27B2U3601/00 (UA)
Philips 27B2U3601/00 (UA)
Philips 27B2U3601/00 (UA)
Philips 27B2U3601/00 (UA)
Philips 27B2U3601/00 (UA)
Philips
Philips
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Антивідблиск
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 3 - 5 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Діагональ екрана, дюймів: 27
Тип ЖК-матриці: IPS
Формат зображення: 16
Роздільна здатність, точок: 2560x1440
Крок точок, мм: 0,23
Час реакції, мс: 4
Тип системи підсвітки: WLED
Максимальна яскравість, кд/м²: 350
Колірна гамма sRGB, %: 125
Глибина кольору: 8 біт
Покриття екрану: антиблікове
Частота оновлення, Гц: 120
DisplayPort: є
USB Type-C (DisplayPort Alt Mode): є
HDMI: є
Засоби мультимедіа: аудіовихід, динаміки (2 x 2 Вт)
Вбудовані динаміки, Вт: 2x2
Ethernet (RJ45): є
Концентратор USB: + (4xUSB 3.2 Type-A, 1xUSB Type-C)
Регулювання підставки по висоті (діапазон регулювання, мм): + (150)
Обертальний екран: є
Адаптивна синхронізація: Adaptive Sync
Flicker-Free: є
Потужність Power Delivery зарядки, Вт: 90
Тип блоку живлення монітора: вбудований
Розміри, мм: 615x539x146
Вага, кг: 6,44
Підтримка VESA-кріплень: + (VESA 100)
Примітки: EyeSafe
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Матеріал корпусу: Еко -Leather; Розміри: 300 x 230 x 3 мм; Колір: чорний; Довжина: 201 - 300 мм; Наявність підсвічування: ні
Діагональ дисплея: 27"; Тип матриці: MVA; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвічування: WLED; Покриття: матове; Час...
; Діагональ дисплея: 23.8"; Тип матриці: IPS; Роздільна здатність: 1920 x 1080; Частота оновлення екрану: 120 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Підсвітка: WLED; Покриття: матове; Час...
Діагональ екрану: 24"; Роздільна здатність екрану: Full HD (1920х1080); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / C / T2; Smart TV: без Smart TV; Wi-Fi: ні; Потужність звуку: 2 х 5 Вт; Роз'єми:...
Тип монітора: Для фотографа / дизайнера, Безрамковий, Широкоформатний, Геймерський; Діагональ дисплея: 26.5"; Тип матриці: QD-OLED; Роздільна здатність: 2560 x 1440; Частота...