Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-0.5M/BK) литий, 50u штекер із засувкою, 0.5 м, чорний
Розпродаж
-7%знижка
Cablexpert
Cablexpert
Інтерфейси: RJ45 (LAN) / Кількість пар: 4 / Довжина: 0.5 м / Основний колір: Чорний
Детальніше про товар
177
Кредит
  • Детальніше про кредит
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Код виробника: PP12-5M/BK
Інтерфейси: RJ45 (LAN)
Кількість пар: 4
Довжина: 0.5 м
Основний колір: Чорний
З цим товаром купують
Часті питання про Патч-корды
💲 Ціни на Патч-корды. Скільки коштують Патч-корды?
💻 Де купити Патч-корды у Львові?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Топ продажів
Є на складі
Напруга: 12 В; Ємність: 4.5 Ач; Призначення: для джерела безперебійного живлення, Сумісність: для ДБЖ з можливістю заміни АКБ; Розмір: 96 x 105 x 70 мм; Країна виробництва:...
; Діагональ дисплея: 31.5"; Розширення: 2560 x 1440; Частота оновлення екрану: 180 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Час відгуку матриці: 1мс; Яскравість: 400 кд / м2; Статична...
Новинка
За напрямком: ігровий; Тип корпусу: Mid Tower; Тип материнської плати: ATX; mini-ITX; micro-ATX; Внутрішніх відсіків 2,5": 2; Внутрішніх відсіків 3,5": 1 шт; Отворів під слоти розширення:...