Ноутбук MSI Vector 16 HX Ultra 9-275HX/16GB/1TB/Win11 RTX5080 (Vector 16 HX | A2XWIG-405PL)
Залишити відгук
Код товару: 345280
Є на складі
MSI
MSI
Процесор: Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 ядра, 24 потоки, 2,10–5,40 ГГц, 36 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 6400 МГц); Максимум RAM: 96 ГБ; SSD-накопичувач M.2 PCIe: 1000ГБ; Сенсорний екран: НІ; Тип екрану: Матовий, Led, IPS; Діагональ екрану: 16"
Ремонт
Інші Ноутбуки серії MSI Vector
Новинка
Є на складі
Діагональ екрана: 16.0" IPS / Роздільна здатність: 2560x1600 / Процесор: 24-ядерний, Intel Core Ultra 9 275HX / Оперативна пам'ять: 32Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5080,...
Новинка
Розширення екрану 2560x1600
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 24
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5080
Об'єм пам'яті відеокарти 16 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Сірий
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 ядра, 24 потока, 2,10–5,40 ГГц, 36 МБ)
Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 6400 МГц)
Максимум RAM: 96 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/0
SSD-накопичувач M.2 PCIe: 1000ГБ
Варіанти додавання дисків: M.2 PCIe (крепіжні елементи входять в комплект)
Сенсорний екран: НІ
Тип екрану: Матовий, Led, IPS
Діагональ екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 2560x1600 (WQXGA)
Частота оновлення екрану: 240 Гц
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5080; Intel®
Максимальна потужність відеокарти (TGP): 175 Вт
Пам'ять відеокарти: 16 ГБ GDDR7
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Зв'язок: LAN 2,5 Гбіт/с; Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Домінуючий колір: Сірий
Сканер відбитків пальців: НІ
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Багатокольоровий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Програмне забезпечення включено: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з диска)
Зарядний пристрій: 330 Вт
Висота: 28,6 мм
Ширина: 357 мм
Глибина: 284 мм
Вага: 2.70 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20–4,80 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ;...
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний...