Ноутбук Dream Machines RX5090-18 (RX5090-18UA27) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 345485
Є на складі
Dream Machines
Dream Machines
Дисплей; Роздільна здатність: 3840x2160 (4К); Час оновлення екрану: 200 Гц; Обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Оптичний привід: No ODD; Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки; Висота: 28 мм; Глибина: 320 мм; Вага: 3.9 кг; Колір: чорний
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dream Machines RX
Тип ноутбука: для роботи, ігровий; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 2560x1600 (WQXGA); Частота оновлення екрану: 300 Гц; Процесор: Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц); Тип...
Діагональ дисплея: 16"; Розширення: 2560x1600 (WQXGA); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: Mini LED; Частота оновлення екрану: 300 Гц; Покоління процесора Intel: 15-th generation; Процесор:...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 18"; Розширення: 3840x2160 (4К); Поверхня екрана: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрана: 240 Гц; Яскравість: 500nits;...
Основні
Екран, дюйми 18
Розширення екрану 3840x2160
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 24
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5090
Об'єм пам'яті відеокарти 24 Гб
Тип накопичувача SSD
Об'єм накопичувача 1 Тб - 2 Тб
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага Більше 3кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Дисплей
Розширення: 3840x2160 (4К)
Частота оновлення екрану: 200 Гц
Оптичний привід: No ODD
Додаткові можливості: вбудований мікрофон, стереодинаміки
Висота: 28 мм
Глибина: 320 мм
Вага: 3.9 кг
Колір: чорний
Діагональ екрану: 14.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, Intel Core i5- 10210U / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 256Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...