Ноутбук Dream Machines RX5080-16 (RX5080-16UA26) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 355054
Є на складі
Dream Machines
Dream Machines
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dream Machines RX
Тип ноутбука: для роботи, ігровий; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 2560x1600 (WQXGA); Частота оновлення екрану: 300 Гц; Процесор: Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц); Тип...
Діагональ дисплея: 16"; Розширення: 2560x1600 (WQXGA); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: Mini LED; Частота оновлення екрану: 300 Гц; Покоління процесора Intel: 15-th generation; Процесор:...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 18"; Розширення: 3840x2160 (4К); Поверхня екрана: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрана: 240 Гц; Яскравість: 500nits;...
Розширення екрану 2560x1600
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 24
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5080
Об'єм пам'яті відеокарти 16 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Ігрові
Тип матриці mini-LED
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Тип ноутбука: ігровий
Роздільна здатність: 2560x1600 (WQXGA)
Поверхня екрану: матова
Тип матриці: Mini LED
Частота оновлення екрану: 300 Гц
Яскравість: 1200nits
Процесор: Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц)
Кількість ядер процесора: 24
Кількість слотів для оперативної пам'яті: 2
Обсяг SSD: 1 ТБ
Картридер: Card-reader
Стандарт інтерфейсу SSD M.2: PCI Express 4.0x4
Версія DLSS: DLSS 4
Аудіосистема: Nahimic Audio
Додаткові можливості: стереодинаміки, вбудований мікрофон
Мережева карта: LAN (RJ-45)
Ємність акумулятора: 80 Втг
Висота: 25.6 мм
Глибина: 245.02 мм
Вага: 2.45 кг
Колір: чорний
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40-4,60 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості установки додаткових...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i5-13450HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050,...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...