Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12.8-18US (UA)
Залишити відгук
Код товару: 274692
Є на складі
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 18 Ач; Максимальний струм заряду: 20 А; Максимальний струм розряду: 20 А; Діапазон робочих температур: -20 ~ +60;
Ремонт
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 18 ах
Максимальний струм заряду: 20 A