Акумуляторна батарея LiFePo4 EVE 3.2V 150AH (EVE-3.2V-150AH) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307865
Уточнити наявність
Топ продажів
EVE
EVE
Напруга: 3.2 В; Місткість: 150 Ач; Ресурс: 3500 циклів; Діапазон робочих температур: 0 ~ +65; Розміри: 377 х 33 х 109 мм; Вага: 2.7 кг;
Ремонт
Напруга 4 V
Вид Акумулятор
Всі характеристики
Напруга: 3,2 c
Ємність: 150 Ах
Діапазон робочої температури: 0 ~ +65
Розміри: 377 х 33 х 109 мм
Вага: 2,7 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Розширення: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 144 Гц; Яскравість: 250nits;...
Тип пам'яті: DDR4; Обсяг пам'яті: 16 ГБ; Кількість модулів у наборі: 1; Стандарти пам'яті: PC4-25600; Частота пам'яті 3200 MHz; Таймінги: CL22; Напруга: 1.2 V; Перевірка і корекція...
Тип оперативної пам'яті: DDR4; Кількість модулів у комплекті: 1; Обсяг одного модуля: 32 ГБ; Частота пам'яті: 3200 МГц; Таймінги: CL16; Система охолодження: пасивна (радіатор);...
Весь переглянутий товар - 25 шт