Акумуляторна батарея LiFePo4 Merlion LFP12-200US (UA)
Залишити відгук
Код товару: 307878
Уточнити наявність
Merlion
Merlion
Напруга: 12.8 В; Місткість: 200 Ач; Максимальний струм заряду: 150 А; Максимальний струм розряду: 300 А; Діапазон робочих температур: 0 ~ +45; Розміри: 522 x 240 x 218 мм; Вага: 18 кг;
Ремонт
Напруга 12 V
Стрес: 12,8 c
Ємність: 200 ах
Максимальний струм заряду: 150 a
Максимальний струм розряду: 300 a
Діапазон робочої температури: 0 ~ +45
Розміри: 522 x 240 x 218 мм
Вага: 18 кг
Часті питання про Акумуляторні батареї для ДБЖ
🏆 Які Акумуляторні батареї для ДБЖ найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Акумуляторні батареї для ДБЖ. Скільки коштують Акумуляторні батареї для ДБЖ?
💻 Де купити Акумуляторні батареї для ДБЖ у Львові?
🔥 Акумуляторні батареї для ДБЖ які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акумуляторні батареї для ДБЖ:
Volt Polska FM 12V 100Ah (6AKUXAG100) (7227 грн)
Growatt AXE 5.0L-C1 LiFePO4 51,2V 100AH 5120W*h (GR-BT-5KWH) (32836 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Переглянуті товари
Уточнити наявність
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 24 pin; Підключення процесора: 4+4pin; Підключення...