Презентаційний дисплеї LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 287735
Уточнити наявність
LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
LG VL5PJ (55VL5PJ-A) (UA)
LG
LG
Розмір діагоналі: 55"; Роздільна здатність дисплея: 1920x1080; Тип матриці: IPS; Частота розгортки, Гц: 60; Режим роботи: 24/7; Час відгуку, мс: 8; Кут огляду (CR?10): 178 / 178; : 500 кд/м2;Контрастність: 500000:1 /динамічна;1200:1;Енергоспоживання стандартне: 135 Вт
Ремонт
Основні
Діагональ, дюйм 55
Всі характеристики
Діагональний розмір: 55 "
Роздільна здатність екрана: 1920x1080
Тип матриці: IPS
Частота сканування, Гц: 60
Години роботи: 24/7
Час відповіді, MS: 8
Кут перегляду (Cr? 10): 178/178
Стандартне споживання енергії: 135 Вт
Споживання енергії в режимі очікування: 0,5 Вт
Формат зображення: 16
Горизонтальний кут огляду: 178 °
Вхід: HDMI; DVI-D; RS232C; Аудіо в; Dp; USB2.0; ІЧ; RJ45
Вихід: RS232C; Аудіо; ДП
Вологість у робочому режимі: 10 -80 %
Температура в робочому режимі: 0 -40 ° C
Колір: Чорний
Веса стінове кріплення: 600 х 400 мм
Розміри (SHHVHGG): 1,213,4 x 684,2 x 93. Мм
Вага: 23,5 кг
Ширина: 260 мм
Висота: 860 мм
Довжина: 1340 мм