Презентаційний дисплеї LG VSH7J 55" FHD (55VSH7J-H) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 306750
Є на складі
Топ продажів
LG VSH7J 55
LG VSH7J 55
LG
LG
Розмір діагоналі: 55"; Роздільна здатність дисплея: 1920x1080; Тип матриці: IPS; Частота розгортки, Гц: 60; Режим роботи: 24/7; Час відгуку, мс: 8; Кут огляду (CR?10): 178 / 178; : 700 кд/м2;Контрастність: 500000:1;1100:1;Енергоспоживання стандартне: 220 Вт
Ремонт
Основні
Діагональ, дюйм 55
Всі характеристики
Діагональний розмір: 55 "
Роздільна здатність екрана: 1920x1080
Тип матриці: IPS
Частота сканування, Гц: 60
Години роботи: 24/7
Час відповіді, MS: 8
Кут перегляду (Cr? 10): 178/178
Стандарт споживання енергії: 220 Вт
Формат зображення: 16
Горизонтальний кут огляду: 178 °
Стандарти: FCCA, CE електронний стандарт; Стандарт безпеки CB/NRTL
Входи: DisplayPort; HDMI /X2; DVI-D; RS232C; USB2.0; RJ-45; HDCP; IK Введення
Вихід: RS232C; RJ45; Аудіо
Вологість у робочому режимі: 10 -80 %
Температура в робочому режимі: 0 -40 ° C
Колір: Чорний
Веса стінове кріплення: 600 х 400 мм
Розміри (SHHVHGG): 1210.51 x 681.22 x 86.5 мм
Вага: 16,8 кг
Ширина: 250 мм
Висота: 850 мм
Довжина: 1340 мм