Телевізор LG 43UA75003LA
Залишити відгук
Код товару: 372413
LG 43UA75003LA
LG 43UA75003LA
LG 43UA75003LA
LG 43UA75003LA
LG 43UA75003LA
LG 43UA75003LA
LG 43UA75003LA
LG
LG
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Розширення екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 968x567x68 / Габарити з підставкою, мм: 968x621x200 / Вага: 7,4 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
13256
Архівний товар
Ремонт
Інші Телевізори серії LG 7-серия
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Час оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Діагональ: 43" (109 см)
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат екрану: широкоформатний (16/9)
Тип матриці: LED
Тип підсвітки: Direct LED
Частота розгортки: 60Гц
HDR: так
Технологія інтерполяції зображення: Picture Mastering Index (PMI)
Процесор обробки зображення: α7 Gen 8
Конфігурація аудіосистеми: 2.0
Звукові ефекти: AI Acoustic Tuning; AI Sound Pro; Clear Voice Pro; LG Sound Sync; WOW Orchestra
Smart TV: з Smart TV
Операційна система: WebOS
Особливості: VRR
Безпровідні комунікації: Bluetooth; AirPlay 2; Wi-Fi
Версія Bluetooth: 5.0
Вбудовані тюнери: DVB-T; DVB-C; DVB-T2; DVB-S; DVB-S2; аналоговий
Управління: голосом; зі смартфона
Стандарт кріплення VESA: 200 x 200
Роз'єми: HDMI 2.0; USB; LAN (Ethernet); CI; оптичний (цифровий); антений вхід (RF)
USB роз'ємів: 1шт
HDMI 2.0 роз'ємів: 3шт
Габарити без підставки (ШхВхГ): 968 x 567 x 67.9 мм
Габарити з підставкою (ШхВхГ): 968 x 621 x 200 мм
Вага без підставки: 7.3 кг
Вага з підставкою: 7.4 кг
Колір рамки: чорний
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...