Карта пам'яті Kingston 128GB C10 UHS-II U3 ​​R280/W100MB/s (SDR2V6/128GB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 308161
Є на складі
Kingston
Kingston
Тип: SD; Призначення: для професійних камер; Клас швидкості (SD): Class 10; UHS-II U3; V60; Швидкість читання: 280 Мб/сек; Швидкість запису даних: 100 Мб/с; Розміри (Д x Ш x В): 24 x 32 x 2.1 мм; Ширина: 100 мм; Висота: 10 мм; Довжина: 110 мм; Вага: 0.01 кг
Ремонт
Основні
Об'єм пам'яті 128 Гб
Стандарт пам'яті SD (Secure Digital)
Клас Class 10
Всі характеристики
Тип: SD
Призначення: для професійних камер
Клас швидкості (SD): клас 10; UHS-II U3; V60
Швидкість читання даних: 280 Мб/с
Швидкість запису даних: 100 Мб/с
Розміри (D x w x c): 24 x 32 x 2,1 мм
Ширина: 100 мм
Висота: 10 мм
Довжина: 110 мм
Вага: 0,01 кг
Часті питання про Карти пам'яті
💲 Ціни на Карти пам'яті. Скільки коштують Карти пам'яті?
💻 Де купити Карти пам'яті у Львові?
🔥 Карти пам'яті які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Діагональ екрану: 18.0" IPS / Роздільна здатність: 3840x2400 / Процесор: 24-ядерний, Intel Core Ultra 9 275HX / Оперативна пам'ять: 64Гб / Вбудована пам'ять: 2ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5080,...