Підставка HiSmart AR-10B (HS082802) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 311856
Уточнити наявність
Підставка HiSmart AR-10B (HS082802) (UA) HiSmart AR-10B (HS082802) (UA) Тип підставка для ноутбука
HiSmart AR-10B (HS082802) (UA)
HiSmart AR-10B (HS082802) (UA)
HiSmart
HiSmart
Тип: підставка для ноутбука; Максимальна діагональ пристрою: 15"; Тип охолодження: пасивне; Кількість вентиляторів: -; Розміри вентилятора: -; Швидкість обертання: -; Матеріал корпусу: алюміній; Живлення: -; Колір: сріблястий; Повітряний потік: -
Детальніше про товар
934
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Тип: підставка для ноутбука
Тип охолодження: пасивне
Кількість вентиляторів: -
Розміри вентилятора: -
Швидкість обертання: -
Матеріал: алюміній
Живлення: -
Колір: сріблястий
Повітряний потік: -
Рівень шуму: -
Кількість виходів USB2.0:ні
Кількість виходів USB3.0: ні
Габарити: 214х232.5х4 мм
Вага: 300 г
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Тип: підставка для ноутбука
Тип охолодження: Pasive
Кількість шанувальників: -
Розміри вентилятора: -
Швидкість обертання: -
Матеріал корпусу: Алюміній
Харчування: -
Колір: срібло
Потік повітря: -
Рівень шуму: -
Розміри: 214x232.5x4 мм
Вага: 300 г
Є на складі
Колір чорний; Матеріал корпусу: Пластик, метал; Харчування: Від USB; Габарити: 340 х 250 х 23 мм; Вентилятор: 2 х 125 мм; Охолодження: Активне; Швидкість обертання, об / хв 1500;...
Розпродаж
Є на складі
; Розмір: 400 х 229 х 40 мм; Розмір стільниці: 400 х 290 мм; Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-17"; Метод охолодження: 4 вентилятори розміром 70 х 70 х 15 мм з частотою...
Тип: Для ноутбуків до 15'; Розмір стільниці: 156 х 240 мм; Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15"; Метод охолодження: пасивне; Матеріал корпусу: алюміній;...
Тип: Для ноутбуків до 18', Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 17.3', Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 21", Для ноутбуків до 13', З активним охолодженням, Для ноутбуків...
2 вентилятора окремого живлення, USB, що забезпечують інтенсивне охолодження; Красива блакитне підсвічування; Широка підставка розміром 360 x 280 мм підходить для...
Часті питання про Підставки для ноутбуків
🏆 Які Підставки для ноутбуків найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Підставки для ноутбуків. Скільки коштують Підставки для ноутбуків?
💻 Де купити Підставки для ноутбуків у Львові?
🔥 Підставки для ноутбуків які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Операційна система: Android / Діагональ дисплея: 10.61" / Роздільна здатність дисплея: 2000x1200 / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Оперативна пам'ять: 3 ГБ / Процесор: MediaTek Helio G99 / Bluetooth: Є...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 4500 лм; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 20”...
Сумісність: для відеокарти, для ноутбуків, для процесорів; Теплопровідність: 6.5 W / mK; В'язкість: 480 пуаз; Робоча температура: -50 °C до 200 °C; Вага: 3 г; Тип упакування: шприц;