Кавомолка Gorenje SMK150WI (UA)
Залишити відгук
Код товару: 317295
Є на складі
Новинка
Gorenje SMK150WI (UA)
Gorenje SMK150WI (UA)
Gorenje SMK150WI (UA)
Gorenje SMK150WI (UA)
Gorenje
Gorenje
Тип: ножові (роторні); Місткість: 60 г; Тип керування: механічний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: метал+пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: захист від перегріву, автоблокування; Регулювання ступеня помелу: 1; Функції: подрібнення горіхів, подрібнення спецій, подрібнення трав, подрібнення круп, подрібнення зеленої кави; Особливості:...
Детальніше про товар
701
Ремонт
Основні
Тип Роторна
Регулювання ступеня помолу Є
Матеріал корпусу Метал
Тип управління Механічний
Діапазон місткості Менше 70 г
Всі характеристики
Тип: Нож (ротаційний)
Пакет: 60 г
Тип управління: Механічний
Сила: 150 Вт
Будівельний матеріал: метал + пластик
Матеріал ножа: нержавіюча сталь
Обладнання: захист від перегріву, автоматичне блокування
Налаштування ступеня виробника: 1
Особливості: прозора кришка, нож з нержавіючої сталі
Колір: Білий
Вага: 0,8 кг
Часті питання про Кофемолки
🏆 Які Кофемолки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 001 W (UA) (474 грн)
💲 Ціни на Кофемолки. Скільки коштують Кофемолки?
💻 Де купити Кофемолки у Львові?
🔥 Кофемолки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 002 W (UA) (429 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип: ножові (роторні); Місткість: 60 г; Тип керування: механічний; Потужність: 200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 80 г; Тип керування: механічний; Потужність: 250 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення:...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 80 г; Тип керування: механічний; Потужність: 200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: імпульсний...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 50 г; Тип керування: електричний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 80 г; Тип керування: механічний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 40 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна...
Тип: жернові; Місткість: 30 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: кераміка; Оснащення: регулювання ступеня помелу;...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Уточнити наявність
Клас товару: перетворювач напруги; Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 300 Вт; Форма вихідного струму: чиста синусоїда; Вхідна напруга: 220 / 230 / 240 В; Номінальна...
Клас товару: для робочих станцій; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Потужність, Вт 3200 Вт; Потужність, ВА: 4000 В * А; Форма вихідного струму:...