Кавомолка Ardesto KGC-1508W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 317281
Є на складі
Новинка
Кавомолка Ardesto KGC-1508W (UA) Ardesto KGC-1508W (UA) Тип ножові (роторні) Ardesto KGC-1508W (UA) Місткість 80 г Ardesto KGC-1508W (UA) Тип управління механічний Ardesto KGC-1508W (UA) Потужність 150 Вт Ardesto KGC-1508W (UA) Матеріал корпусу пластик Ardesto KGC-1508W (UA) Матеріал ножа нержавіюча сталь Ardesto KGC-1508W (UA) Обладнання знімна захисна кришка, автоблокування Ardesto KGC-1508W (UA) Регулювання ступеня помелу 1 Ardesto KGC-1508W (UA) Функції подрібнення зеленої кави, подрібнення спецій, подрібнення круп, подрібнення горіхів Ardesto KGC-1508W (UA) Особливості можливість подрібнення спецій, горіхів і т.п. , ергономічний корпус, гумові ніжки, довгі леза з нержавіючої сталі Ardesto KGC-1508W (UA) Колір білий
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto KGC-1508W (UA)
Ardesto
Ardesto
Тип: ножові (роторні); Місткість: 80 г; Тип керування: механічний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна захисна кришка, автоблокування; Регулювання ступеня помелу: 1; Функції: подрібнення зеленої кави, подрібнення спецій, подрібнення круп, подрібнення горіхів; Особливості: можливість подрібнення спецій, горіхів тощо.
Детальніше про товар
556
Ремонт
Основні
Тип Роторна
Регулювання ступеня помолу Є
Матеріал корпусу Пластик
Тип управління Механічний
Всі характеристики
Тип: Нож (ротаційний)
Пакет: 80 г
Тип управління: Механічний
Сила: 150 Вт
Будівельний матеріал: пластик
Матеріал ножа: нержавіюча сталь
Обладнання: Знімна захисна кришка, автоматичне блокування
Налаштування ступеня виробника: 1
Функції: шліфування зеленої кави, шліфувальні спеції, шліфувальні крупи, рубаючі горіхи
Колір: Білий
Часті питання про Кофемолки
🏆 Які Кофемолки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 001 W (UA) (474 грн)
💲 Ціни на Кофемолки. Скільки коштують Кофемолки?
💻 Де купити Кофемолки у Львові?
🔥 Кофемолки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Кофемолки:
Esperanza EKC 002 W (UA) (429 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Тип: ножові (роторні); Місткість: 50 г; Тип керування: електричний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 80 г; Тип керування: механічний; Потужність: 200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: імпульсний...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 80 г; Тип керування: механічний; Потужність: 250 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення:...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 60 г; Тип керування: механічний; Потужність: 150 Вт; Матеріал корпусу: метал+пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: захист...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 60 г; Тип керування: механічний; Потужність: 200 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна...
Тип: ножові (роторні); Місткість: 40 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: нержавіюча сталь; Оснащення: знімна...
Тип: жернові; Місткість: 30 г; Тип керування: механічний; Потужність: 120 Вт; Матеріал корпусу: пластик; Матеріал ножа: кераміка; Оснащення: регулювання ступеня помелу;...
Переглянуті товари
Тип: стаціонарний; Потужність: 500 Вт; Місткість склянки: 1.5 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1500 мл; Насадки та ножі: ніж для...
Тип: стаціонарний; Потужність: 650 Вт; Місткість склянки: 1.5 л; Подрібнювач: з подрібнювачем; Місткість великого подрібнювача: 1500 мл; Насадки та ножі: ніж для...
Матеріал корпусу: тканина на гумовій основі; Габарити: 340 х 280 х 1 мм; Колір чорний; Діапазон довжини: 301 – 400 мм; Наявність підсвічування: ні
Порти QSFP +: немає; Підтримка PoE: 1-16 порти; Харчування PoE: До 192 Вт; Монтаж в 19-дюймову стійку: да; SFP + слоти 10Гбіт: немає; Комбо порти 1Гбіт / SFP: 2; Управління: немає; Монтаж в...