Мережевий фільтр Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA)
Залишити відгук
Код товару: 297522
Є на складі
Новинка
Мережевий фільтр Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA) Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA) Номінальна напруга 220 В Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA) Робоча частота 50 Гц Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA) Струм спрацьовування термозапобіжника 16 А
Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA)
Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA)
Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA)
Gembird SPG3-G-10G-PRO (UA)
GEMBIRD
GEMBIRD
Номінальна напруга: 220 В; Робоча частота: 50 Гц; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Особливості: контакт заземлення; Із захистом від перенапруги: так; Кількість розеток: 3 шт.; Тип вхідної вилки: СЕЄ 7/7; Тип вихідних розеток: СЕЄ 7/3; Загальний вимикач розеток: двополюсний; Матеріал фільтра: вогнестійкий ПП
Детальніше про товар
385
Ремонт
Основні
Кількість розеток 3
Всі характеристики
Номінальна напруга: 220 V
Частота роботи: 50 Гц
Струм теплової теми: 16 a
Особливості: Земля контакту
З захистом від перенапруження: Так
Кількість розетків: 3 ПК
Тип вхідної вилки: див. 7/7
Тип вихідних розетків: див. 7/3
Загальний вимикач: два -Поле
Матеріал фільтру: Пожежа стійкий РП
Індивідуальні вимикачі розетків: Ні
Технічні характеристики кабелю: 1 мм?
Матеріал дослідника: мідь
Колір: сірий
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...