Мережевий фільтр PowerPlant PPUA10M20S5 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 297531
Є на складі
Новинка
PowerPlant PPUA10M20S5 (UA)
PowerPlant
PowerPlant
Номінальна напруга: ~220/240; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 вимикач; Із захистом від перенапруги: так; Кількість розеток: 5 шт; Тип вхідної вилки: IEC-320; Тип вихідних розеток: СЕЄ 7/4; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал фільтра: вогнестійкий ПП; Індивідуальні вимикачі розеток: ні
Детальніше про товар
300
Ремонт
Основні
Кількість розеток 5
Всі характеристики
Номінальна напруга: ~ 220/240 V
Струм теплової теми: 10 a
Особливості: 1 перемикач
З захистом від перенапруження: Так
Кількість розетків: 5 ПК
Тип вхідної вилки: IEC-320
Тип вихідних розетків: див. 7/4
Загальний перемикач розетків: є
Матеріал фільтру: Пожежа стійкий РП
Індивідуальні вимикачі розетків: Ні
Довжина кабелю: 2 м
Колір: Чорний
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...