Корпус GAMEMAX ET-211-400W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 134221
Є на складі
GAMEMAX ET-211-400W (UA)
GameMax
GameMax
Клас корпусу: Класичні; Типорозмір: Miditower; Спосіб установки: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - ATX, Mini - ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Потужність блоку живлення: 400 Вт; Місця для додаткових вентиляторів: Back 1x8 / 9 см; Зовнішні роз'єми: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 2 x Audio (мікрофон, навушники); Установка довгих відеокарт: до 320 мм; Максимальна висота процесорного ...
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати ATX
Основні
Потужність блоку живлення 400 Вт
Всі характеристики
Клас клас: Класичний
Розмір: MIDIOTERE
Метод встановлення: вертикаль
Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - Atx, Mini - Itx
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Потужність потужності: 400 Вт
Місця для додаткових шанувальників: назад 1х8/9 см
Зовнішні роз'єми: 2 X USB 2.0, 2 X USB 3.0, 2 X Audio (мікрофон, навушники)
Встановлення довгих відеокартів: до 320 м
Максимальна висота охолоджувача процесора: 15,6 см
Будівельний матеріал: метал 0,4 мм, пластик