Корпус GAMEMAX ET-211-400W-2U3 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 157140
Є на складі
GAMEMAX ET-211-400W-2U3 (UA)
GameMax
GameMax
Клас корпусу: Класичні; Типорозмір: Miditower; Спосіб установки: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - ATX, Mini - ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блоку живлення: 400 Вт; Кількість слотів розширення: 7; Місця для додаткових вентиляторів: Back 1x8 / 9 см; Зовнішні роз'єми: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 2 x Audio (мікрофон, навушники)
Ремонт
Основні
Потужність блоку живлення 400 Вт
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 400 Вт
Кількість слотів розширення: 7
Місця для додаткових шанувальників: назад 1х8/9 см
Зовнішні роз'єми: 2 X USB 2.0, 2 X USB 3.0, 2 X Audio (мікрофон, навушники)
Встановлення довгих відеокартів: до 320 мм
Максимальна висота охолоджувача процесора: 15,6 см
Будівельний матеріал: метал 0,4 мм, пластик
Розміри, мм: 405 х 330 х 175 мм