Блок живлення FSP Vita GM 650W (VITA-650GM) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 349962
Уточнити наявність
Блок живлення FSP Vita GM 650W (VITA-650GM) (UA) FSP Vita GM 650W (VITA-650GM) (UA) FSP Vita GM 650W (VITA-650GM) (UA) FSP Vita GM 650W (VITA-650GM) (UA) FSP Vita GM 650W (VITA-650GM) (UA)
FSP
FSP
Бренд: FSP; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 650; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 650; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 54.17; -12V: 0.3; +5Vsb: 3
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Форм-фактор БП: ATX
Сумарна потужність, Вт: 650
Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100
Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 650
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 54.17
-12V: 0.3
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Molex: 4
SATA: 8
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 4x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
Стандарт 80 PLUS: 80 PLUS Gold
ККД (%): 90
Стандарт ATX12V: 3.1
Модульне підключення кабелів: є
Півпасивне охолодження: є
Розміри, мм: 150 x 140 x 86
Вентилятор, мм: 120
Примітки: OVP/OCP/OPP/OTP/SCP/UVP/SIP/NLO
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX
Мощність сумарна, Вт: 650
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 54.17
-12V: 0.3
+5Vsb: 3
Molex: 4
SATA: 8
ККД (%): 90
Стандарт ATX12V: 3.1
Напівпасивне охолодження: є
Розміри, мм: 150 x 140 x 86
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...