Блок живлення PCCooler KN650 (P3-KN650-G1F) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 350904
Уточнити наявність
PCcooler
PCcooler
Бренд: PCCooler; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 650; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 100; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 648; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 54; -12V: 0.3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX
Мощність сумарна, Вт: 650
Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 100
Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 648
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 54
-12V: 0.3
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Molex: 1
SATA: 5
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 2x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
Стандарт 80 PLUS: 80 PLUS Gold
КПД (%): 92
Стандарт ATX12V: 3.1
Модульне підключення кабелів: є
Полупасивне охолодження: є
Розміри, мм: 140 x 150 x 86
Вентилятор, мм: 120
Примітки: OVP/UVP/SCP/OPP/OCP/OTP/SPD
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Air 11" M2 / M3 2024 / 2025; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка;...
Тип: накладка; Совместимость с брендом: Apple; Совместимость с моделями: Apple iPad Air 13" M2 / M3 2024; Діагональ: 13; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: тримач-рама;...