Блок живлення 1stPlayer PS-850SFX (SFX-GLD-850-BK-EU) 850W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 351075
Є на складі
Блок живлення 1stPlayer PS-850SFX (SFX-GLD-850-BK-EU) 850W (UA) 1stPlayer PS-850SFX (SFX-GLD-850-BK-EU) 850W (UA)
1STPLAYER
1STPLAYER
+5V: 20А; +3.3V: 20А; +12V1: 70А; +12V2: немає; +12V3: немає; +12V4: немає; +5Vsb: 2.5А; -12V: 0.3А; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: немає
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
1stPlayer PS-850SFX – універсальний і надійний блок живлення потужністю 850 Вт, що відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. В елементній базі блоку живлення застосовані надійні та довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність та ефективність з тихою роботою – найкраща комбінація характеристик, продуктивності та якості у своєму класі за відмінною ціною. 1stPlayer SFX використовує електролітичні конденсатори Rubycon, NCC, Nichicon та інші японські електролітичні конденсатори, основні конденсатори великої ємності та твердотільні конденсатори. Водночас, щоб забезпечити найкращу ефективність охолодження, джерело живлення SFX також використовує високопродуктивні охолоджуючі вентилятори YUE 8020 з максимальною швидкістю 3300 об/хв, високоякісні трубки MOSFET та радіатори з високоочищеного алюмінію та інші компоненти охолодження.
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 70А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 3
PCI-E 8pin: немає
SATA: 8
Molex: 4
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Довжина кабеля: MB (20+4) pin - 300 мм; CPU (4+4) pin - 450+100 мм; PCIE (6+2) pin - 400+120 мм; Molex - 500 мм; SATA - 500 мм
Модульне підключення: є
Наявність підсвічування: без підсвічування
Габарити: 125х100х63.5 мм
Вага: 1.6 кг
Колір: чорний
ККД: 92%
PFC (Power Factor Correction): активний
Охолодження: 1х80 мм
Рівень шуму: немає даних
OPP/OLP (захист від перевантаження): є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі): є
SCP (захист від короткого замикання): є
UVP (захист від зниження напруги в мережі): є
OCP (захист від перевантаження через струм): немає
OTP (захист від перегріву): немає
SIP (захист від стрибків струму і напруги): немає
NLO (робота без навантаження): немає
Форм-фактор: SFX
Потужність: 850 Вт
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Gold
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ SFX
Всі характеристики
+5V: 20А
+3.3V: 20А
+12V1: 70А
+12V2: немає
+12V3: немає
+12V4: немає
+5Vsb: 2.5А
-12V: 0.3А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: немає
8-pin CPU: немає
PCI-E 6pin: немає
PCI-E 6+2pin: 3
PCI-E 8pin: немає
SATA: 8
Molex: 4
Floppy: немає
PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Модульне підключення: є
Наявність підсвітки: без підсвітки
Габарити: 125х100х63.5 мм
Вага: 1.6 кг
Колір: чорний
КПД: 92%
Охолодження: 1х80 мм
Рівень шуму: немає даних
Потужність: 850 Вт
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...