Телевізор ERGO 43JUQ7555
Залишити відгук
Код товару: 384127
Уточнити наявність
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
ERGO 43JUQ7555
Ergo
Ergo
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x200 / Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 957x557x70 / Габарити з підставкою, мм: 957x606x191 / Вага: 6,2 кг / Колір рамки: чорний
Детальніше про товар
0
Уточнить
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Google TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип пристрою: QLED+ Smart TV
Діагональ екрану: 43"
Роздільна здатність: 3840 × 2160 (4K UHD)
Формат екрану: 16/9
Тип матриці: QLED+
Частота оновлення: 60 Гц
Яскравість: 320 кд/м²
HDR: є
Процесор зображення: Mali-G52MC1
Технології зображення: QLED+, Dolby Vision, HDR10, HLG, MEMC, 120Hz Turbo Motion, ALLM, Dynamic Noise Reduction (DNR), Adaptive Luma Control, Flicker Free, Low Blue Light, Dynamic Backlight, AI Super Resolution, AI Super Clarity, AI Super Contrast, AI Super Color
Аудіосистема: 2.0
Потужність звуку: 20 Вт
Технології звуку: Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, Dolby Audio, Sound Surround
Smart TV: є
Операційна система: Google TV
Особливості: VRR
Бездротові підключення: Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay, Chromecast
Тюнери: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, аналоговий
Управління: голосом, зі смартфона
Функції: HDMI-CEC, таймер вимкнення, ігровий режим
Інтерфейси: HDMI 2.0 ×4, USB ×2, LAN (Ethernet), CI, аудіовихід 3.5 мм, оптичний аудіовихід, антений вхід (RF), роз'єм для супутникової антени
Пам'ять: вбудована пам'ять — 8 ГБ, оперативна пам'ять — 2 ГБ
Кріплення VESA: 200 × 200 мм
Габарити без підставки: 957 × 557 × 70 мм
Габарити з підставкою: 957 × 606 × 191 мм
Вага без підставки: 5.9 кг
Вага з підставкою: 6.2 кг
Енергоспоживання: 42 Вт (звичайний режим), 0.5 Вт (режим очікування)
Клас енергоефективності: E
Колір рамки: чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...