Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA 900W (9SX1000I) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 352011
Уточнити наявність
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA 900W (9SX1000I) (UA) Eaton 9SX 1000VA 900W (9SX1000I) (UA)
Eaton
Eaton
; Потужність, Вт: 900 Вт; Потужність, ВА: 1000 В*А; Інтерфейс підключення: USB, RS-232; ЖК-дисплей: дисплей; Розмір, мм (ШхГхВ): 252 x 160 x 387 мм;
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 550 - 960 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Потужність, Вт: 900 Вт
Потужність, ВА: 1000 В*А
Інтерфейс підключення: USB, RS-232
ЖК-дисплей: дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ): 252 x 160 x 387 мм
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип пристрою: навушники; Тип: музика і розваги; Підключення: провідне; Конструкція: внутрішньоканальні; Інтерфейс підключення: штекер 3.5 мм; Кількість jack (ів): 1;...
Бренд: GameMax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 850; Потужність каналами +3,3V і +5V, Вт: 100; Потужність каналами, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 840; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 70...
Призначення: для ноутбука, для телефону; Підключення: провідне; Конструкція: вакуумні / внутрішньоканальні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм; Акустичне оформлення:...
Весь переглянутий товар - 9 шт