Корпус Delux MK340-400-12F (UA)
Код товару: 268188
Уточнити наявність
- Розділ: Корпуси для пк
- Дивитися інші: Корпуси для пк DELUX
- Гарантія на товар: 12 місяців
Клас корпусу: Класичний; Типорозмір: Minitower; Спосіб встановлення: вертикальний; Підтримувані материнські плати: Micro – ATX, Mini – ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Потужність блока живлення: 400 Вт; Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: відсутня; Кількість зовнішніх відсіків 3.5": відсутня; Кількість внутрішніх відсіків 5.25": 4; Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 2
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Корпуси для пк
🏆 Які Корпуси для пк найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Корпуси для пк:
💲 Ціни на Корпуси для пк. Скільки коштують Корпуси для пк?
💻 Де купити Корпуси для пк у Львові?
🔥 Корпуси для пк які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Корпуси для пк:
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.3; Потужність: 500Вт; Модульне підключення кабелів: немає; Модуль PFC: активний; Кількість роз'ємів додаткового живлення для...