Блок живлення Deepcool PN750M (R-PN750M-FC0B-EU) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 311782
Уточнити наявність
Deepcool
Deepcool
Бренд: Deepcool; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 750; Потужність каналами +3,3V і +5V, Вт: 110; Потужність каналами, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 750; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 62,5 (сумарний +12V); -12V: 0,3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Формовний фактор PSU: ATX, EPS
Всього живлення, W: 750
Потужність через канали +3,3 В та +5 В, Ш: 110
Потужність через канали, загалом +12v1, 12v2, ..., wt: 750
+5В: 20
+3,3 В: 20
+12V1: 62,5 (Всього +12 В)
-12V: 0,3
+5VSB: 3
Тип роз'єму живлення процесора: 2x4+4pin
HDD (IDE): 2
Сата: 8
Додати роз'єми. Потужність для відеокарт: 3x6+2pin, 1x12+4pin (12VHPWR)
Вхідна напруга, B (діапазон): 100-240
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Ефективність (%): 90
ATX12V Стандарт: 3.1
Модульне з'єднання кабелів: є
Розміри, мм: 140x150x86
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип пристрою: навушники; Тип: музика і розваги; Підключення: провідне; Конструкція: внутрішньоканальні; Інтерфейс підключення: штекер 3.5 мм; Кількість jack (ів): 1;...