Блок живлення Asus TUF-GAMING-1000G-WHITE PCIE5 1000W Gold (90YE00S5-B0NA00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 311891
Уточнити наявність
Блок живлення Asus TUF-GAMING-1000G-WHITE PCIE5 1000W Gold (90YE00S5-B0NA00) (UA) Asus TUF-GAMING-1000G-WHITE PCIE5 1000W Gold (90YE00S5-B0NA00) (UA) Форм-фактор ATX
Asus
Asus
Форм-фактор: ATX; Потужність: 1000 Вт; +5V: 25А; +3.3V: 25А; +12V1: 83.3А; +5Vsb: 3A; -12V: 0.8А; 4+4 pin CPU: 2; 4-pin CPU: ні; 8-pin CPU: ні
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
TUF Gaming 1000W Gold - це ефективний, стійкий до відмов і надійний блок живлення, розрахований на тривале використання. Конденсатори та дроселі проходять суворі випробування для отримання сертифікату військового рівня. Подвійні кулькові підшипники вентилятора можуть служити вдвічі довше, ніж конструкції з підшипниками ковзання. Захисне покриття друкованої плати захищає від вологи, пилу та екстремальних температур. Сертифікація 80 Plus Gold є результатом використання японських конденсаторів та інших компонентів преміум-класу. Конструкція вентилятора Axial-tech включає меншу маточину вентилятора, яка дозволяє використовувати більш довгі лопаті, та бар'єрне кільце, яке збільшуєтиск повітря вниз. Повністю модульні протруєні кабелі забезпечують чистоту і порядок вашої установки. br/>+12V1: 83.3А
+5Vsb: 3A
-12V: 0.8А
4+4 pin CPU: 2
4-pin CPU: ні
8-pin CPU: ні
PCI-E 6pin: ні
PCI-E 6+2pin: ні
PCI-E 8pin: 4
SATA: 5
Molex : 4
Floppy: ні
Модульне підключення: є
Охолодження: 1х135 мм
Стандарт 80 Plus: 80 Plus Gold
Габарити: 150х150х86 мм
Колір: білий
ККД: 92%
PFC (Power Factor Correction): активний
Вага: 2.48 кг< br/>PCI-E 16pin (Gen 5): 1
Наявність підсвічування: без підсвічування
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм -фактор: ATX
Сила: 1000 Вт
+5В: 25а
+3,3 В: 25а
+12v1: 83.3a
+5VSB: 3A
-12V: 0,8а
4+4 -контактний процесор: 2
4-контактний процесор: Ні
8-контактний процесор: Ні
PCI-E 6PIN: Ні
PCI-E 6+2PIN: Ні
Pci-e 8pin: 4
Сата: 5
Молекс: 4
Дискета: Ні
Модульне з'єднання: Так
Охолодження: 1х135 мм
Розміри: 150x150x86 мм
Колір: Білий
Ефективність: 92%
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Вага: 2,48 кг
Pci-e 16pin (gen 5): 1
Маючи підсвічування: без підсвічування
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж