Блок живлення HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 313326
Є на складі
Блок живлення HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Тип БП для комп'ютерів HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Стандарт БП ATX HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Потужність 650 Вт HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Модульне підключення кабелів ні HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Bronze HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Модуль PFC активний HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Підключення материнської плати 20+4 pin HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Підключення процесора 2x4+4pin HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Кол -у роз'ємів додаткового живлення для відеок 4 HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Підключення відеокарти 4x6+8 pin HighPower 650W (HP1-M650BR-H12S) (UA) Кількість роз'ємів SATA 6
HighPower
HighPower
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 4x6+8 pin
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX
Сила: 650 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+8 PIN
САТА САТА: 6
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Кількість роз'ємів FDD: 1
Вихід Surrent +5V: 22a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
OutputCurrent +12v1: 54.1a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Захист від: UVP (захист від низької напруги), OVP (захист від напруги, що перевищує)
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...