Блок живлення Deepcool PF700X (R-PF700X-HD0B-JGEU) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 350897
Є на складі
Deepcool
Deepcool
Бренд: Deepcool; Форм-фактор БП: ATX; Мощність сумарна, Вт: 700; Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 120; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 700; +5V: 18; +3.3V: 18; +12V1: 53,8; -12V: 0,3; +5Vsb: 3
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX
Потужність сумарна, Вт: 700
Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 120
Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 700
+5V: 18
+3.3V: 18
+12V1: 53,8
-12V: 0,3
+5Vsb: 3
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
Molex: 2
SATA: 6
FDD: 1
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 2x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
ККД (%): 88
Стандарт ATX12V: 3
Розміри, мм: 150 x 140 x 86
Вентилятор, мм: 120
Примітки: OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP / SIP
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...