Корпус DeepCool CC360 ARGB (R-CC360-BKAPM3-G-1) без БП (UA)
Залишити відгук
Код товару: 280585
Є на складі
Deepcool
Deepcool
Типорозмір: Minitower; Форм-фактор материнської плати: Mini-ITX/microATX; Товщина металу: відсутній; Слоти карт розширення: 4; USB 2.0: 1; Аудіо роз'єми: 1; Потужність блоку живлення без блоку живлення; Розміри корпусу: 215 х 431 х 418 мм; Спосіб встановлення: вертикальний; USB 3.х: 1
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Mini-ITX
Основні
Потужність блоку живлення Немає
Всі характеристики
Розмір: міні -верстат
Форм-фактор материнської плати: mini-itx/microatx
Товщина металу: немає даних
Розширення слотів: 4
USB 2.0: 1
Аудіо роз'єми: 1
Потужність живлення: Без джерела живлення
Розміри корпусу: 215 x 431 x 418 мм
Метод встановлення: вертикаль
USB 3.x: 1
USB Type-C: Ні
Cardrider: Ні
Розташування портів: На верхній панелі
Розташування джерела живлення: Нижня
Виділення: Argb-Lighting
Кількість встановлених вентиляторів: 3 ПК.
Можливість встановлення вашого: є
Максимальна довжина відеокарти: 320 мм
Максимальна висота прохолодного процесора: 165 мм
Упаковка (сітка): так
Фільтр полвойе: Так
Наявність бічного вікна: є
Робінальний кріплення: Ні
Будівельний матеріал: метал/скло
Вага: 4,9 кг
Колір: Чорний
Кількість відсіків 2.5 ": 2
Кількість відділень 3.5 ":2
Кількість відділень 5.25 ": Ні
Кількість відсіків 2,5 "/ 3.5": Ні
Передня панель: 2 х 120 мм
Верхня панель: Ні
Задня панель: 1 х 120 мм
Бічна панель: Ні
Передня панель (опція): 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
Верхня панель (опція): 2 х 120 мм / 2 х 140 мм
Нижня панель (опція): Ні
Бічна панель (опція): Ні
На передній панелі: 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм
На верхній панелі: 120 мм / 140 мм / 240 мм
На задній панелі: 120 мм