Корпус 1stPlayer A3-500PLS Black 500W-12cm, 2хUSB2.0, 1хUSB3.0
Код товару: 285971
Уточнити наявність
- Розділ: Корпуси для пк
- Дивитися інші: Корпуси для пк 1STPLAYER
- Гарантія на товар: 12 місяців
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор материнської плати: ATX; Товщина металу: 0,45 мм; Слоти карт розширення: 6; USB 2.0: 2; Аудіо роз'єми: 2; Потужність блока живлення: 500 Вт; Розміри корпусу: 190 х 370 х 413 мм; Спосіб встановлення: вертикальний; USB 3.х: 1
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Корпуси для пк
🏆 Які Корпуси для пк найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Корпуси для пк:
💲 Ціни на Корпуси для пк. Скільки коштують Корпуси для пк?
💻 Де купити Корпуси для пк у Львові?
🔥 Корпуси для пк які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Корпуси для пк:
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Весь переглянутий товар - 2 шт