Акустична система Canyon OnMove 12 Gray (CNE-CBTSP12GY) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 346686
Є на складі
CANYON
CANYON
Детальніше про товар
692
Ремонт
Основні
Формат 1.0
Тип Портативні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Установка: універсальна
Підключення: бездротове
Кількість каналів: 1.0
Кількість смуг: 1
Потужність колонок, Вт: 5
Тип підсилювача: активний
Bluetooth: + (5.3)
Інші: USB-C x1 (для заряджання)
Вбудований аудіоплеєр: є
Пиловологозахищений корпус: IPX7
Синхронізація колонок (TWS): є
Живлення: від USB, від акумулятора
Автономність, год: 12
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал обробки: тканина
Розміри (основна колонка або саундбар), мм: 104 x 83 x 46
Вага (портативна колонка), кг: 0.13
Колір: сірий
Комплектація: базова
Є на складі
Версія Bluetooth: V5.0 / Звук: Двоканальний стерео / Потужність: 40 Вт / Батарея: 4 х 2200 мАг (всього 8800 мАг) / Час прослуховування музики: 10 годин / Час зарядки: 6-8 годин
Розпродаж
Вид: Портативна акустична система; Частотний діапазон: 110 - 20000; Потужність: 4.2 Вт; Додатково: Захист IP67; Технологія JBL Pro Sound; Вбудована петля для зручного перенесення;...
Тип: портативна акустична система; Діапазон частот: 110 - 20 000; Сила: 4.2 Вт; Крім того: захист IP67; JBL Pro Sound Technology; Побудований -в петлі для зручного перенесення; Бездротові...
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
Формат акустики: 2.0; Тип: стаціонарні; Потужність: 12 Вт; Потужність сателітів: 2 х 6 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Аудіо: mini Jack 3.5 mm; Колір: чорний.
; Підключення: бездротове; Установка: поличне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 2; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
Формат акустики: 2.1; Потужність: 130 Вт; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: немає даних; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Кількість / діаметр...
Формат акустики: 2.0; Потужність: 180 Вт; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: немає даних; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Кількість / діаметр...
Формат акустики: 2.0; Потужність: 132 Вт; Потужність: більше 100 Вт; Частотний діапазон: 90 - 20 000 Гц; Співвідношення сигнал / шум: немає даних; Мікрофон: є; Сумісність: Android +...
Переглянуті товари
Тип кнопок: механічні; Кількість клавіш: 87; Додаткові кнопки: ні; Цифровий блок: є; Підсвічування клавіш: є; Довжина кабелю: даних немає; Габарити: 350 х 120 х 34 мм; Вага: 565...