Акустична система REAL-EL S-470 Black (EL121200018) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 347549
Є на складі
REAL-EL
REAL-EL
; Підключення: дротове, бездротове; Установка: поличне; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна частота відтворення: 35 Гц; Максимальна частота відтворення: 20 кГц; Інтерфейси: Bluetooth
Ремонт
Тип Стаціонарні
Підключення Бездротові
Всі характеристики
Підключення: дротове, бездротове
Установка: полична
Кількість каналів: 2.0
Мінімальний вхідний опір: 4 Ом
Кількість смуг: 1
Максимальний вхідний опір: 12 Ом
Мінімальна частота відтворення: 35 Гц
Інтерфейси: Bluetooth
Роз'єми: HDMI, AUX, USB, цифровий оптичний
Тип акустичних колонок: об'ємного звучання
Чутливість: 75 дБ
Потужність колонок, Вт: 60
Оснащення: регулювання гучності, регулювання тону, регулювання низьких частот
Живлення: мережа
Матеріал корпусу: пластик, дерево (MDF)
Вага: 5.1 кг
Колір: чорний
Є на складі
Тип: портативні колонки; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Максимальний вхідний опір: 8 Ом;...
Розпродаж
Тип: портативні колонки; Підключення: провідне, бездротове; Установка: підлогова; Кількість каналів: 2.0; Кількість смуг: 2; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом;...
Bluetooth: V5.3 / Батарея: 1500mAh / Тип порту для зарядки: Type C / Час роботи: 4-6 год / Потужність: 5W / Розмір пристрою: 260*44*22 мм / Колір: синій
Часті питання про Акустичні системи
🏆 Які Акустичні системи найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Акустичні системи:
💲 Ціни на Акустичні системи. Скільки коштують Акустичні системи?
💻 Де купити Акустичні системи у Львові?
🔥 Акустичні системи які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Акустичні системи:
Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL) (UA) (227 грн)
Omega OG-15 6W black USB (OG15B) (UA) (227 грн)
Defender SPK 22 2х2,5W USB black (65503) (237 грн)
Блог
802
771
Також вас можуть зацікавити
; Підключення: бездротове; Установка: полична; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 1; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...
; Підключення: бездротове; Установка: підлогова; Кількість каналів: 2.0; Мінімальний вхідний опір: 4 Ом; Кількість смуг: 3; Максимальний вхідний опір: 12 Ом; Мінімальна...