Блок живлення Azza 850W (PSAZ-850G(ATX3.1)) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 336727
Є на складі
AZZA
AZZA
Основні характеристики; Сила: 850 Вт; Сертифікація 80 плюс: 80 плюс золото; Діаметр вентиляторів: 1х120 мм; Розміри, мм: 86 х 150 х 140 мм;
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Сила: 850 Вт
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 86 х 150 х 140 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...