Блок живлення ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING (90YE00W0-B0NA00) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 337053
Є на складі
Asus
Asus
Бренд: ASUS; Форм -фактор PSU: ATX; Потужність загальна, BT: 1200; Потужність через канали +3,3 В і +5 В, Ш: 120; Потужність через канали, загалом, +12v1, 12v2, ..., wt: 1200; +5V: 22; +3.3V: 22; +12v1: 100; -12V: 0,3; +5VSB: 3
Ремонт
Основні
Потужність 1001 Вт і більше
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм -фактор ВР: ATX
Потужність через канали +3,3 В і +5 В, Ш: 120
Потужність через канали, загалом +12v1, 12v2, ..., wt: 1200
+5V: 22
+3,3 В: 22
+12v1: 100
-12V: 0,3
+5VSB: 3
Тип роз'єму живлення процесора: 2x4+4pin
Молекс: 5
Сата: 12
FDD: 1
Додати роз'єми. Потужність для відеокарт: 4x6+2pin, 1x16pin
Вхідна напруга, B (діапазон): 100-240
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Ефективність (%): 92
Модульне з'єднання кабелів: є
Напів -може охолодження охолодження: Так
Розміри, мм: 180x150x86
Вентилятор, мм: 135
Примітки: OPP/OVP/SCP/OCP/OTP
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...