Блок живлення Cougar GST 750 (31GH075001P01) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 337058
Є на складі
Cougar
Cougar
Бренд: пума; Форм -фактор PSU: ATX, EPS; Потужність загальна, WT: 750; Потужність через канали +3,3 В і +5 В, Ш: 120; Потужність через канали, загалом +12v1, 12v2, ..., wt: 750; +5V: 20; +3,3 В: 20; +12v1: 62,5; -12V: 0,3; +5VSB: 3
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 5
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Бренд: пума
Формовний фактор PSU: ATX, EPS
Всього живлення, W: 750
Потужність через канали +3,3 В і +5 В, Ш: 120
Потужність через канали, загалом +12v1, 12v2, ..., wt: 750
+5В: 20
+3,3 В: 20
+12v1: 62.5
-12V: 0,3
+5VSB: 3
Тип роз'єму живлення процесора: 2x4+4pin
Молекс: 3
Сата: 6
Додати роз'єми. Потужність для відеокарт: 4x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR)
Вхідна напруга, B (діапазон): 100-240
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Ефективність (%): 91
ATX12V Стандарт: 3.1
Розміри, мм: 150 x 86 x 140
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...