Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512+512/Win11X RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165)
Залишити відгук
Код товару: 366890
Уточнити наявність
Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512+512/Win11X RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512+512/Win11X RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512+512/Win11X RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512+512/Win11X RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512+512/Win11X RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165) ASUS TUF Gaming F16 Core 5-210H/16GB/512+512/Win11X RTX4050 144Hz (FX607VU-I5165)
Asus
Asus
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20-4,80 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1024 ГБ (2 x 512 ГБ); Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Частота оновлення екрану: 144 Гц.
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Asus TUF Gaming
Розпродаж
Є на складі
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce
Об'єм пам'яті відеокарти 6 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Синій
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ 5 210H (8 ядер, 12 потоків, 2,20-4,80 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц)
Максимальний об'єм підтримуваної оперативної пам'яті: 64 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1024 ГБ (2 x 512 ГБ)
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Частота оновлення екрану: 144 Гц
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 4050; Intel Iris Xe Graphics
Потужність відеокарти (TGP): 115 Вт
Максимальна потужність відеокарти (TGP): 140 Вт
Пам'ять відеокарти: 6 ГБ GDDR6
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: HD
Підключення: LAN 1 Гб/с; Wi-Fi 6; Bluetooth 5.3
Тип батареї: Літій-іонна
Основний колір: Сірий
Сканер відбитків пальців: Ні
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Багатоколірний
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Включене програмне забезпечення: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 20 В; 12 А; 240 Вт
Висота: 26,7 мм
Ширина: 354 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 2,20 кг
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 6-ядерний, AMD Ryzen 5 5600H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX30 : Windows 11...
Призначення продукту: NPU - Апаратна підтримка ІІ; Універсальний; Процесор: Intel® Core 3 100U (6 ядер, 8 потоків, 1,20-4,70 ГГц, 10 МБ); Оперативна пам'ять: 8 ГБ (DDR5, 5200 МГц); M.2 PCIe SSD: 512...
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen AI 5 330 / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon Graphics / ...