Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165)
Залишити відгук
Код товару: 348192
Є на складі
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165) ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165) ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165) ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165) ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165) ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165) ASUS TUF Gaming A16 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5060 165Hz (FA608UM-R7165)
Asus
Asus
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимальний об’єм оперативної пам’яті: 64 ГБ; SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості додавання накопичувачів: Кріплення накопичувача M.2 PCIe (кріпильні елементи в комплект не входять); Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Розмір екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Asus TUF Gaming
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 8
Процесор AMD Ryzen 7
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce RTX 5060
Об'єм пам'яті відеокарти 8 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Ігрові
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц)
Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Додаткові можливості зберігання даних: M.2 PCIe (кріпильні елементи не входять у комплект)
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, Led, IPS
Розмір екрану: 16"
Розширення екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Частота оновлення екрану: 165 Гц
Відеопам'ять: 8 ГБ GDDR7
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Два вбудованих мікрофони
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Підключення: LAN 1 Гбіт/с; Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3
Тип акумулятора: Літій-іонний
Основний колір: Чорний
Сканер відбитків пальців: Ні
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Багатоколірний
Операційна система: Ні
Блок живлення: 240 Вт
Висота: 25,7 мм
Ширина: 354 мм
Глибина: 269 мм
Вага: 2,20 кг
Комплектуючі в комплекті: Блок живлення
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Процесор: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 ядер, 12 потоків, 2,00–4,80 ГГц, кеш 22 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ;...
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 96 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...