Пеновзбіватель Ardesto MBC-Y500B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 318107
Є на складі
Новинка
Пеновзбіватель Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Живлення мережа Ardesto MBC-Y500B (UA) Вигляд стаціонарний (чаша) Ardesto MBC-Y500B (UA) Потужність 500 Вт Ardesto MBC-Y500B (UA) Об'єм ємності 500 мл Ardesto MBC-Y500B (UA) Матеріал корпусу нержавіюча сталь Ardesto MBC-Y500B (UA) Додатково звуковий сигнал закінчення роботи, обертання на підставці на 360°, просте управління за допомогою всього двох сенсорних кнопок, світлодіодний дисплей, світлодіодний індикатор, система автоматичного відключення, відображення температури молока під час роботи Ardesto MBC-Y500B (UA) Колір чорний Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA) Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto MBC-Y500B (UA)
Ardesto
Ardesto
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 500 Вт; Об'єм ємності: 500 мл; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Додатково: звуковий сигнал закінчення роботи, обертання на підставці на 360°, просте керування за допомогою всього двох сенсорних кнопок, світлодіодний дисплей, світлодіодний індикатор, система автоматичного відключення, відображення температури молока під час...
Ремонт
Всі характеристики
Потужність: мережа
Тип: нерухомий (чаша)
Сила: 500 Вт
Обсяг ємності: 500 мл
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колір: Чорний
Часті питання про Піновзбивачі
🏆 Які Піновзбивачі найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Піновзбивачі:
💲 Ціни на Піновзбивачі. Скільки коштують Піновзбивачі?
💻 Де купити Піновзбивачі у Львові?
🔥 Піновзбивачі які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Піновзбивачі:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Новинка
Є на складі
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 550 Вт; Об'єм ємності: 300 мл; Матеріал корпусу: метал; Додатково: світлова індикація, станція з оборотом 360 °;...
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 300 Вт; Об'єм ємності: 330 мл; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Додатково: захист від перегріву, звуковий...
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 450 Вт; Об'єм ємності: 200 мл; Матеріал корпусу: нержавіюча сталь; Додатково: захист від перегріву, звуковий...
Живлення: мережа; Вид: стаціонарний (чаша); Потужність: 650 Вт; Об'єм ємності: 250 мл; Матеріал корпусу: метал; Додатково: світлова індикація, підставка, підігрів молока,...
Переглянуті товари
Розміри робочої поверхні: 177.5×103.84 мм (7×4 дюймів); Роздільна здатність: 5080 lpi; Перо: P08; Чутливість до нахилу: ± 60 °; Кількість рівнів тиску пера: 8192; Підтримка ОС: Windows 8,...
Товар очікується
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 3 / ...
Розмір області сканування: 216 x 356 мм; Висота: 133 мм; Ширина: 298 мм; Глибина: 135 мм; Вага: 2.5 кг; Тип: протяжний; Датчик зображення: CMOS; Оптична роздільна здатність: 600 dpi;...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 7680x4320, UltraHD 8K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...